Voltaren Forte 2,32 % gél gél, 100 g
Bolesť Voltaren Forte 2,32 % gél gél, 100 g
Značka: Voltaren

Voltaren Forte 2,32 % gél gél, 100 g

Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs). Liečivo pôsob&iacut... Viac informácií

Doprava: Zadarmo
Ponuka platná k 6.1.2020

11,39 EUR
E-shop
Dr. Max

Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs). Liečivo pôsobí aj na hlboko uložené zapálené tkanivá. Liek je určený na úľavu od bolesti, na zmiernenie zápalu a opuchu pri viacerých bolestivých stavoch postihujúcich kĺby a svaly. Používa sa: u dospelých a dospievajúcich vo veku 14 rokov a starších: na liečbu poranení svalov a kĺbov (napríklad po vytknutí, natiahnutí, alebo pomliaždení, bolesti chrbta, športové úrazy); rýchlo prináša úľavu od strednej po silnú bolesť a napomáha návratu k normálnym funkciám, na liečbu miestnych foriem reumatizmu mäkkých tkanív (napr. tenisový lakeť), meravosti ramenného kĺbu u dospelých, u dospelých (18 rokov a starších): na úľavu od bolesti pri nezávažných artritídach (zápaloch) kĺbov a chrbtice. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy 1 g gélu obsahuje 23,2 mg diklofenaku, dietylamínovej soli čo zodpovedá 20 mg diklofenaku, sodnej soli. Dospelí a dospievajúci od 14 rokov: Liek sa aplikuje na postihnuté miesto 2x denne (najlepšie ráno a večer). Poskytuje úľavu od bolesti až do 12 hodín. Potrebné množstvo gélu závisí od veľkosti bolestivého miesta, 2-4 g (množstvo veľkosti čerešne až vlašského orecha) gélu postačuje na ošetrenie plochy asi 400-800 cm². Dĺžka liečby: Trvanie liečby závisí od indikácie a dosiahnutej odpovede pacienta na liečbu. Pri poraneniach mäkkého tkaniva alebo pri reumatizme mäkkých tkanív sa nemá gél používať dlhšie ako 14 dní, pokiaľ to neodporučí lekár. Pri artritickej bolesti (dospelí vo veku 18 rokov a starší) dĺžka liečby nemá presiahnuť 21dní, pokiaľ to neodporučí lekár. Pri používaní lieku bez odporúčania lekára pre niektorú z vyššie uvedených indikácií, má pacient vyhľadať lekára, ak sa stav nezlepší do 7 dní alebo sa stav zhorší. Spôsob použitia Gél sa jemne vtiera do kože na postihnuté miesto. Po aplikácii sa majú umyť ruky, pokiaľ nie sú ošetrovaným miestom. Gél sa má nanášať len na zdravú a neporušenú kožu (bez otvorených rán alebo poranení), nemá prísť do styku s očnou spojovkou alebo so sliznicami. Gél sa môže používať spolu s neokluzívnou bandážou, ale nemá sa používať s nepriedušným, okluzívnym obväzom. Upozornenie V poslednom trimestri tehotenstva je liek kontraindikovaný. V priebehu prvého a druhého trimestra tehotenstva sa liek nemá používať, pokiaľ to nie je nevyhnutné (dávka má byť čo najnižšia a dĺžka liečby čo najkratšia). Ak liek používa žena, ktorá sa snaží otehotnieť, alebo v prvom alebo druhom trimestri tehotenstva, dávka má byť čo najnižšia a dĺžka liečby čo najkratšia. U dojčiacich matiek môže byť liek používaný iba po porade s lekárom (gél sa nesmie aplikovať na prsia dojčiacej matky ani na rozsiahle plochy kože alebo počas dlhého obdobia). U detí a dospievajúcich mladších ako 14 rokov je liek kontraindikovaný. Ak sa po aplikácii lieku na koži objaví vyrážka, liečbu je treba ukončiť. Počas liečby sa môžu vyskytnúť fotosenzitívne reakcie (veľmi zriedkavé, frekvencia < 1/10 000). Liek obsahuje propylénglykol, ktorý môže vyvolať podráždenie pokožky. Liek obsahuje butylhydroxytoluén, ktorý môže vyvolať lokálne kožné reakcie (napr. kontaktnú dermatitídu) alebo podráždenie očí a slizníc. Uchovávať pri teplote do 30 ºC. Chráňiť pred teplom. Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4). Účinné látkydiklofenak dietylamín

Výživa a kozmetika / Bolesť

Lieky a Bolesť Voltaren >>

Liek obsahuje liečivá ibuprofén a heparinoid. Ibuprofén patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidové pro... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatick... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivá ibuprofén a heparinoid. Ibuprofén patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidové pro... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatick... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatick... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu troch liečiv: paracetamol - znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín - pomáha uvoľn... Viac informácií
6,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu troch liečiv: paracetamol - znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín - pomáha uvoľn... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivá ibuprofén a fenylefríniumchlorid, ktoré účinne zmierňujú príznaky chrípk... Viac informácií
6,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofén, ktorý znižuje teplotu, pôsobí proti bolestiam a zápalu, pseudoefedr&ia... Viac informácií
8,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protib... Viac informácií
8,09 EUR
Do obchodu
Liek obsahujú kombináciu dvoch liečiv, ktorá je účinná proti bolesti a horúčke: paracetamol a kofeín.... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Liek je zložený liek obsahujúci propyfenazón, paracetamol a kofeín. Propyfenazón pôsobí proti bolesti,... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liečiv označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, zn... Viac informácií
2,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidové protizápalové lieky ... Viac informácií
7,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
9,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén a patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky ... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
14,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové liečivá... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodnú soľ diklofenaku. Patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
11,79 EUR
Do obchodu
Liečivom je ibuprofen, ktorý tlmí bolesť, znižuje zvýšenú telesnú teplotu a má protizápalov&ea... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tri liečivá: kyselinu acetylsalicylovú, paracetamol a kofeín. Kyselina acetylsalicylová a paracetamol zmierň... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bol... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
17,99 EUR
Do obchodu
Indikácie: Nurofen pre deti obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroidových antireumatík... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liek vo forme mäkkých kapsúl obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov známych ako nest... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlm&iacu... Viac informácií
5,69 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na tlmenie miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť hlavy, krížov, zubov, menštruačná bolesť, bolesť pri poranení mäkkých tkan... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke... Viac informácií
6,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofen a pseudoefedrín. Ibuprofen patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú ... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0