NUROFEN pre deti čapíky 125 mg sup 1x10 ks
Bolesť NUROFEN pre deti čapíky 125 mg sup 1x10 ks
Značka: Nurofen

NUROFEN pre deti čapíky 125 mg sup 1x10 ks

Ibuprofén patrí medzi nesteroidové antiflogistiká (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia spôsob, akým organizmus reaguje na bolesť, opuchy a vysokú telesnú teplotu. Používa sa na symptomatickú li... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR (ZADARMO pri nákupe nad 9,90 EUR)
Ponuka platná k 4.7.2019

3,89 EUR
E-shop
Dr. Max

Ibuprofén patrí medzi nesteroidové antiflogistiká (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia spôsob, akým organizmus reaguje na bolesť, opuchy a vysokú telesnú teplotu. Používa sa na symptomatickú liečbu: horúčky miernych až stredne silných bolestí. Liek sa odporúča používať, keď nie je možné perorálne podávanie (ústami), napríklad pri vracaní. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy 1 čapík obsahuje 125 mg ibuprofénu. Deti s telesnou hmotnosťou 12,5-17 kg (približne 2-4 roky): na začiatku liečby sa aplikuje 1 čapík. Ďalší čapík sa v prípade potreby môže aplikovať až po uplynutí 6-8 hodín. Počas 24 hodín sa môžu aplikovať maximálne 3 čapíky. Deti s telesnou hmotnosťou 17-20,5 kg (približne 4-6 rokov): na začiatku liečby sa aplikuje 1 čapík. Ďalší čapík sa v prípade potreby môže aplikovať až po uplynutí 6 hodín. Počas 24 hodín sa môžu aplikovať maximálne 4 čapíky. Maximálna celková denná dávka ibuprofénu je 20-30 mg/kg telesnej hmotnosti, rozdelená do 3-4 jednotlivých dávok. Spôsob použitia Čapíky sú určené na aplikáciu do konečníka, pričom sa najprv zavedie špička čapíka. Pre uľahčenie zavádzania je možné čapík zahriať v dlaniach. Upozornenie Liek je kontraindikovaný u detí s telesnou hmotnosťou nižšou ako 12,5 kg (približne 2 roky). Liek sa môže používať maximálne počas 3 dní, ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršia, vyhľadať lekára. Liek je kontraindikovaný v treťom trimestri tehotenstva. Počas prvého a druhého trimestra sa liek nemá podávať, pokiaľ to nie je jednoznačne nevyhnutné. Počas dojčenia sa liek neodporúča užívať, po konzultácii s lekárom sa môže použiť iba na krátkodobé liečenie bolesti alebo horúčky. Inhibítory COX môžu spôsobiť zníženie ženskej plodnosti pôsobením na ovuláciu (reverzibilné, odznie po ukončení liečby). Starší pacienti, pacienti s renálnou alebo hepatálnou nedostatočnosťou: používanie lieku konzultovať s lekárom. Uchovávať pri teplote do 25 °C. Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4). Účinné látkyibuprofén

Výživa a kozmetika / Bolesť

Lieky a Bolesť Nurofen >>

Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny nesteroidových protizápalových liečiv (nazývan&yacut... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, čo je liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zn&... Viac informácií
1,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zní... Viac informácií
2,59 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek sa podáva: n... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Čapíky sa použ&... Viac informácií
0,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
10,99 EUR
Do obchodu
Gél obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liečiv označovaných ako nesteroidové protizápalov&ea... Viac informácií
9,59 EUR
Do obchodu
Gél obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liečiv označovaných ako nesteroidové protizápalov&ea... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivá ibuprofén a heparinoid. Ibuprofén patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidové pro... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Dermálny krém obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miest... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivá ibuprofén a heparinoid. Ibuprofén patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidové pro... Viac informácií
5,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatick... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Dermálny krém obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miest... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatick... Viac informácií
3,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefríniumchloridu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a hor&... Viac informácií
8,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefríniumchloridu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a hor&... Viac informácií
5,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefríniumchloridu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a hor&... Viac informácií
8,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu troch liečiv: paracetamol - znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín - pomáha uvoľn... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tri liečivá: paracetamol, ktorý znižuje teplotu a tlmí bolesť, pseudoefedríniumchlorid, ktorý odstra... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tri liečivá: paracetamol, ktorý znižuje teplotu a tlmí bolesť, pseudoefedríniumchlorid, ktorý odstra... Viac informácií
3,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu troch liečiv: paracetamol - znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín - pomáha uvoľn... Viac informácií
3,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivá ibuprofén a fenylefríniumchlorid, ktoré účinne zmierňujú príznaky chrípk... Viac informácií
6,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofén, ktorý znižuje teplotu, pôsobí proti bolestiam a zápalu, pseudoefedr&ia... Viac informácií
7,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofén, ktorý znižuje teplotu, pôsobí proti bolestiam a zápalu, pseudoefedr&ia... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protib... Viac informácií
8,09 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Liek zmierňuje bolesť... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahujú kombináciu dvoch liečiv, ktorá je účinná proti bolesti a horúčke: paracetamol a kofeín.... Viac informácií
3,49 EUR
Do obchodu
Liek je zložený liek obsahujúci propyfenazón, paracetamol a kofeín. Propyfenazón pôsobí proti bolesti,... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Gél obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liečiv označovaných ako nesteroidové protizápalov&ea... Viac informácií
9,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, zn... Viac informácií
2,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidové protizápalové lieky ... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
9,49 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na zmiernenie zdurenia nosovej sliznice a prinosových dutín s bolesťou hlavy, horúčkou a bolesťou sú... Viac informácií
7,09 EUR
Do obchodu
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a ho... Viac informácií
8,49 EUR
Do obchodu
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a ho... Viac informácií
8,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén a patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky ... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
14,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové liečivá... Viac informácií
3,59 EUR
Do obchodu
Liečivá náplasť je liek, ktorý prináša úľavu od bolesti. Obsahuje liečivo sodnú soľ diklofenaku. Patr... Viac informácií
11,79 EUR
Do obchodu
Liečivo (zaisťuje účinok lieku) je ibuprofen, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protiz&aa... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, čo je liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek nedráždi žalúdok a ľahko sa podáva de... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liečivom je ibuprofen, ktorý tlmí bolesť, znižuje zvýšenú telesnú teplotu a má protizápalov&ea... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tri liečivá: kyselinu acetylsalicylovú, paracetamol a kofeín. Kyselina acetylsalicylová a paracetamol zmierň... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke. Používa sa: na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, naprí... Viac informácií
2,79 EUR
Do obchodu
Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bol... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
21,79 EUR
Do obchodu
Indikácie: Nurofen pre deti obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroidových antireumatík... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liek vo forme mäkkých kapsúl obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov známych ako nest... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlm&iacu... Viac informácií
4,89 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na tlmenie miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť hlavy, krížov, zubov, menštruačná bolesť, bolesť pri poranení mäkkých tkan... Viac informácií
5,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke... Viac informácií
7,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofen a pseudoefedrín. Ibuprofen patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú ... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0