Ibalgin Grip pri chrípke a nachladnutí 1x24 ks
Bolesť Ibalgin Grip pri chrípke a nachladnutí 1x24 ks
Značka: Ibalgin

Ibalgin Grip pri chrípke a nachladnutí 1x24 ks

Liek obsahuje liečivá ibuprofén a fenylefríniumchlorid, ktoré účinne zmierňujú príznaky chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, ... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR (ZADARMO pri nákupe nad 9,90 EUR)
Ponuka platná k 4.12.2019

6,39 EUR
E-shop
Dr. Max

Liek obsahuje liečivá ibuprofén a fenylefríniumchlorid, ktoré účinne zmierňujú príznaky chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolestivých dutín, bolesti hrdla a bolesti svalov a kĺbov. Navyše pomáha pri nádche, uvoľňuje upchatý nos a vedľajšie nosové dutiny, a tým uľahčuje dýchanie. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dospelí a deti od 12 rokov: 2 tablety každých 8 hodín. Odstup medzi dvoma dávkami má byť najmenej 4 hodiny. Maximálna denná dávka je 6 tabliet. Liek je určený len na krátkodobé podávanie. Najnižšia účinná dávka má byť použitá počas čo najkratšej doby potrebnej na zmiernenie príznakov. Dospelí sa majú poradiť s lekárom ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú alebo, ak je liek potrebné podávať viac ako 3-5 dní. Ak je u detí od 12 rokov potrebné tento liek podávať viac ako 3 dni alebo sa príznaky ochorenia zhoršujú, je potrebné poradiť sa s lekárom. Spôsob použitia Tablety sa užívajú v pravidelných časových odstupoch, môžu sa užívať s jedlom alebo bez jedla. Užitie s jedlom alebo krátko po jedle, môže nástup účinku oneskoriť. Ak sa však užívajú s jedlom, zlepšuje to znášanlivosť lieku a znižuje pravdepodobnosť gastrointestinálnych problémov. Tablety sa prehĺtajú vcelku a zapíjajú sa s dostatočným množstvom tekutiny. Upozornenie Liek je kontraindikovaný v treťom trimestri tehotenstva. Počas prvého a druhého trimestra tehotenstva sa nemá liek podávať, pokiaľ to nie je jednoznačne nevyhnutné. Užívanie lieku počas dojčenia je potrebné konzultovať s lekárom. Inhibítory COX môžu spôsobiť zníženie ženskej plodnosti pôsobením na ovuláciu (reverzibilné, odznie po ukončení liečby). Liek nie je určený deťom do 12 rokov. U starších pacientov je potrebná zvýšená opatrnosť. Liek je kontraindikovaný pri ťažkom srdcovom, obličkovom alebo pečeňovom zlyhaní. Liek je kontraindikovaný u pacientov s cukrovkou. U pacientov trpiacich bronchiálnou astmou, alergickým ochorením alebo s týmito ochoreniami v anamnéze, môže dôjsť k vyvolaniu bronchospazmu. Starostlivé zváženie je nevyhnutné urobiť i pred začatím dlhodobej liečby pacientov s rizikovými faktormi pre kardiovaskulárne ochorenia (napr. hypertenzia, hyperlipidémia, fajčenie), obzvlášť pri vysokých dávkach ibuprofénu (2 400 mg/deň) Zvýšená pozornosť je potrebná po veľkých chirurgických zákrokoch. Je potrebné skontrolovať, či prípravky obsahujúce sympatomimetiká nie sú súčasne podávané niekoľkými cestami, t.j. orálne a lokálne (nosové, ušné a očné prípravky). Pacienti majú byť poučení, aby neviedli vozidlá ani neobsluhovali stroje ak zaznamenajú závraty. Počas liečby nie je vhodné piť alkoholické nápoje a fajčiť. Uchovávať pri teplote do 25 °C v pôvodnom obale na ochranu pred svetlom. Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4). Účinné látkyibuprofén, fenylefríniumchlorid

Výživa a kozmetika / Bolesť

Lieky a Bolesť Ibalgin >>

Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofén, ktorý znižuje teplotu, pôsobí proti bolestiam a zápalu, pseudoefedr&ia... Viac informácií
8,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protib... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahujú kombináciu dvoch liečiv, ktorá je účinná proti bolesti a horúčke: paracetamol a kofeín.... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Liek je zložený liek obsahujúci propyfenazón, paracetamol a kofeín. Propyfenazón pôsobí proti bolesti,... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liečiv označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, zn... Viac informácií
2,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidové protizápalové lieky ... Viac informácií
7,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
9,49 EUR
Do obchodu
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a ho... Viac informácií
6,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén a patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky ... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
14,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové liečivá... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodnú soľ diklofenaku. Patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
11,79 EUR
Do obchodu
Liečivom je ibuprofen, ktorý tlmí bolesť, znižuje zvýšenú telesnú teplotu a má protizápalov&ea... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tri liečivá: kyselinu acetylsalicylovú, paracetamol a kofeín. Kyselina acetylsalicylová a paracetamol zmierň... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bol... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
17,99 EUR
Do obchodu
Indikácie: Nurofen pre deti obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroidových antireumatík... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liek vo forme mäkkých kapsúl obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov známych ako nest... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlm&iacu... Viac informácií
5,69 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na tlmenie miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť hlavy, krížov, zubov, menštruačná bolesť, bolesť pri poranení mäkkých tkan... Viac informácií
5,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke... Viac informácií
7,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofen a pseudoefedrín. Ibuprofen patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú ... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0